ul. B. Pretficza 21/B4
Wrocław 53-328
tel. : 71 780 89 80
tel. kom. : 516 519 554
Aktualna oferta

Miło nam poinformować Państwa, że nasza firma Locum Invetment sp. z o.o. mająca siedzibę we Wrocławiu przy ul. Pretficza 21, realizuje kolejną inwestycję w centrum Wrocławia. Na niewielkiej działce przy ul. Jedności Narodowej 93 – 93a realizujemy budynek usługowo mieszkalny. Na trzech najniższych kondygnacjach zaprojektowaliśmy lokale usługowo handlowe, natomiast pozostałych pięć kondygnacji przeznaczyliśmy na mieszkania.

Mamy nadzieję, że nasze wieloletnie doświadczenie w branży developerskiej, zaowocuje kolejnym udanym obiektem, który spotka się z Państwa uznaniem i aprobatą. Oferowane przez nas mieszkania to w większości kawalerki jedno i dwu pokojowe, zaprojektowane głównie z myślą o ludziach chcących żyć w centrum Wrocławia i cieszyć się jego urokami. Bardzo dobre położenie w ścisłym centrum miasta sprawia, że w czasie krótkiego spaceru mamy dostępne liczne biura, banki, szkoły, całą sieć sklepów i restauracji, jak również tereny rekreacyjne i spacerowe nad Odrą, w pobliskim Ogrodzie Botanicznym, czy na Ostrowie Tumskim. Doskonałe skomunikowanie środkami komunikacji miejskiej pozwala nam szybko dotrzeć w wybrany punkt miasta bez używania samochodu. 


Nasze doświadczenie w branży budowlanej i projektowej, w połączeniu z zastosowaniem najnowszych technologii i rozwiązań, daje gwarancję zakupu atrakcyjnego lokum.

 

Zaprojektowaliśmy i rozpoczęliśmy budowę kolejnych domów jednorodzinnych w miejscowości Trestno. Inwestycja ta będzie niejako kontynuacją poprzedniej inwestycji w tym rejonie. Na działkach o pow. od 1000 m2 do 1500 m2 zamierzamy wybudować pięć kolejnych domów jednorodzinnych, oferując młodym i dynamicznym ludziom, których życie zawodowe jest nierozerwalnie związane z Wrocławiem, ceniącym sobie komfort mieszkania blisko centrum, posiadanie domu w okolicy pełnej zieleni, ciszy i spokoju. Oferta zakłada możliwość zakupu domu w standardzie developerskim. Kupujący mogą wybrać działkę, na której zostanie wybudowany ich przyszła rezydencja, a następnie zdecydować czy życzą sobie zakupić dom zgodnie z projektem standardowym. Istnieje też możliwość adaptacji projektu standardowego zgodnie z potrzebami przyszłych użytkowników, lub wykonanie zupełnie indywidualnego projektu. Istnieje również możliwość zakupu wybranej działki wraz z prawomocnym pozwoleniem na budowę oraz "otwartym" dziennikiem budowy.  Szczegółowa ofertę znajdziecie państwo obok.
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl