ul. B. Pretficza 21/B4
Wrocław 53-328
tel. : 71 780 89 80
tel. kom. : 535 518 858
O firmie

Witamy na stronie internetowej Locum Investment sp. z o.o.

Firma Locum Investment sp. z o.o. działajaca ze 100% kapitałem polskim, została założona i jest kontynuatorką tradycji budowlanych i developerskich Exbud Wrocław S.A. skąd wywodzi się zarząd i kierownictwo firmy. Przedmiotem działalności spółki jest działalność developerska i budowlana, w zakresie realizacji oraz projektowania architektonicznego i urbanistycznego.
Ponadto firma prowadzi działalność w zakresie najmu i dzierżawy lokali, zarządzania nieruchomościami, a także zagospodarowywaniem i sprzedażą nieruchomości.

W czasie swojego istnienia spółka zrealizowała między innymi następujące inwestycje:


Rok 2005. Budynek mieszkalny przy ul. Rozbrat 8 we Wrocławiu.
W budynku, usytuowanym w samym centrum miasta, w pobliżu Ostrowa Tumskiego i Ogrodu Botanicznego, znajduje się 12 mieszkań o wysokim standardzie i jeden lokal handlowo – usługowy na parterze. Całość ma ok.     900 m2 powierzchni użytkowej.


Rok 2007. Obiekt mieszkalno biurowy o pow. 2000 m2 p.u., przy ul. Pretficza 21 we Wrocławiu. W budynku znajdują się trzy lokale usługowo – handlowe usytuowane na parterze, sześć lokali biurowych i osiemnaście apartamentów mieszkalnych o wysokim standardzie wykończenia. W budynku zlokalizowano dodatkowo parking podziemny.


Rok 2009. Budynek mieszkalno usługowy przy ul. Szanieckiego 48 we Wrocławiu, gdzie w dwuklatkowym kameralnym budynku położonym w centrum Sępolna zlokalizowano jeden lokal usługowy i siedemnaście mieszkań o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkania położone na piętrze posiadają balkony, a mieszkania położone na parterze tarasy oraz ogródki. Budynek posiada garaż podziemny.

Rok 2010.  Realizacja dwóch willi jednorodzinnych w miejscowości Trestno. W niedalekiej odległości od centrum Wrocławia, 8 km od Rynku Starego Miasta, 5 km od ZOO i Hali Stulecia, 3 km od północnej części AOW, wybudowaliśmy dwie luksusowe wille. Na zamkniętym i ogrodzonym obszarze 4000 m2, wśród zieleni i w bezpośrednim kontakcie z naturą ich właściciele mogą korzystać z kompleksu sportowego (kort, boisko do koszykówki, plac zabaw dla dzieci) wchodzących w skład tej nieruchomości.